Lorem ipsum dolor sit amet gravida nibh vel velit auctor aliquet. Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum auci. Proin gravida nibh vel veliau ctor aliquenean.

Follow me on instagram


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data01/virt81812/domeenid/www.moosium.ee/htdocs/wp-content/plugins/eltdf-instagram-feed/lib/eltdf-instagram-api.php on line 242
+01145928421
mymail@gmail.com

Perega koos.

Perekohvik Moosium on koht, kus lapsevanemad saavad rahulikult ning muretult nautida maitsvaid roogi kartmata, et keegi pahandab, kui laps pisut valjemat häält teeb - sest see ongi koht, kuhu tulla koos lastega.

Mängunurk lastele.

Meie perekohvikus on armas mängumaja koos mänguköögi ning mänguasjadega. Lisaks saavad mudilased ka värvida ja joonistada. Lisaks saab ka hüpata ning kiikuda.

Lihtne menüü.

Suurtele külastajatele on meil kerge, kiire ning kodune menüü modernse nüansiga, mis sobib erinevatele eelistustele. Maitsed on inspireeritud vanaema retseptidest ning lapsepõlve nostalgiatest.

Mitmekesine lastemenüü.

Meie soov on, et lapsed saaksid olla rõõmsad ning süüa maitsvat toitu, mis on mitmekesine ning mänguliselt serveeritud. Meie lastemenüü sisaldab laste lemmikuid roogi väikeste uuenduslike nüansidega.

Perekohvik Moosium - kohvikuala